kolmapäev, 3. veebruar 2016

2.veebruaril oli SUUREPÄRANE KOOLITUSPÄEV!
PROJEKTIDE KOOSTAMISE KOOLITUS
Osalema oli oodatud kõiki Viljandimaa lasteaedade õpetajaid ja töötajaid, kellel vähegi tahtmist tegevustele toetust küsida ja igapäevaelu rikastada. 
Päeva eesmärgiks oli saada ülevaade projektitöö kõiksugustest võimalustest. Harjutasime kohe päeva alustuseks projekti kirjutamist, nii mõnegi osaleja imestus oli suur: "Kuidas ma saan projekti kijutada, kui ma ei ole seda mitte kunagi varem teinud?!" See oli tegelikult päris hea harjutus, mille tulemust hakkasime siis edasi üksipulgi läbi arutama.
Saime teada projektitööga seonduvaid mõisteid ning oleme teadlikumad ka rahastamise võimalustest. Tarkust oli piisavalt, nüüd on oluline ainult hea idee, lugu kirja panna ning sobiv rahastaja valida. Küll need toetused ka meieni jõuavad ja oi seda rõõmu edasistest toredatest tegemistest!
Muidugi kõige tähtsam! KOOLITAJA oli Urmo Reitav,  sihtasutuse Viljandi Hariduse Arengufondi juhataja ja noorsootöö lektori Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudist. Urmo õpetused ja metoodika on nii naudtitavad ja lihtsalt hea kuulata. Kuulsin osalejatelt, et nemad näevad esimest korda, et koolitaja ei kasuta seinal olevaid slaide- oli nii hea kuulata!
Koolituse kordaminekule aitasid veel kaasa Viljandi MV Tervisetuba ja MTÜ Viljandimaa TEL.

lühiülevaate andis
Kersti Puusild
Viljandi Lasteaed Männimäe
õpetaja

Kommentaare ei ole: